تبلیغات
بانوی ایرانی - راز سرزنده و جوان ماندن در چیست ؟
بانوی ایرانی
چرا برخی از مردم سالخورده تر از آنچه هستند به نظر می آیند در حالی كه برخی جوان تر از سن واقعی خود نشان می دهند؟
این امر فقط به ظاهر افراد مربوط نمی شود. بلكه مربوط به رفتار و خلق و خویی می شود كه آنها مدام در زندگی به كار می گیرند تا روحیه ای شاداب و ظاهری جوان تر داشته باشند.


به عقب برنگردید: شانس ها و موقعیت های خوب وجود دارند و آینده خیلی بهتر از گذشته خواهد بود.

هیچوقت نگویید دوره ی ما: این موجب می شود كه احساس كنید خیلی پیر هستید. حالا در هر سنی كه باشید به علاوه به نظر می آید كه دوست دارید از شرایط كنونی و زمان حال انتقاد كنید.

اوقاتی را با بچه ها بگذرانید: بازی های كودكانه و ملحق شدن به جمع و گفتگوهای كودكانه موجب می شود كه احساس و انرژی بالای آنها به شما هم منتقل بشود.

خودتان را با شرایط موجود وفق بدهید: به خاطر داشته باشید كه در زندگی هیچ چیزی ثابت وهمیشگی نیست و

تغییر یافتن، چیز خوبی است: اخبار را گوش كنید و در جریان مسایل روزمره باشید
به كتاب هایی كه به تازگی چاپ شده اند فیلم ها و نمایش هایی كه روی اكران هستند وحوادث و وقایع اطرافتان علاقه مندی نشان بدهید.

دایره لغات خود را بروز كنید: اگر شما در حضور بچه هایتان كلمه ای را به كار ببرید و آنها به شما بخندند تنها كسی كه باید سرزنش بشود خود شما هستید. ضمناً در كنار اصطلاحات روز و جدید، به متون كتابی هم توجه داشته باشید.

گاهی اوقات آرایش و ظاهر خود را تغییر بدهید: گاهی مجلات مد را ورق بزنید و مدل های جدید را ببینید. شما حتماً می توانید ظاهری را كه می پسندید و مناسب شما است انتخاب كنید.

مدل و آرایش موی خود را تغییر بدهید: مدل مو ورنگ موی خود را عوض كنید. آیا مدل و رنگی كه مثلاً در بیست سالگی داشتید در این سن مناسب شما است؟

شاكی نباشید: از اینكه تمام موسیقی ها مثل هم هستند شاكی نباشید موسیقی خوانندگان مطرح را تهیه كنید. می بینید كه تمام موسیقی ها آنطور كه شما فكر می كنید نیستند. حتماً مطابق سلیقه تان چیزی پیدا می شود.

چیزهای جدید فراگیرید: یك زبان جدید، سفالگری، نقاشی یا هر چیزی كه باشد مهم نیست. حتماً نباید كلاسی رسمی برای این كار باشد. شما حتی می توانید در مورد مطلب یا موضوعی برای دل خودتان تحقیق كنید.

همه ما نیاز داریم كه با تلاش به قله ی اهداف زندگی مان برسیم: برای خودتان اهدافی را در نظر بگیرید و برای رسیدن به آنها تمرین و پیگیری داشته باشید.

در زندگی تان، سعی كنید دور جنجال را خط بكشید: بر سر مسایل جزیی مثلاً به خاطر نیم ساعت تاخیر بچه ها برای خوردن غذا یا آماده نبودن لباستان اوقات تلخی نكنید.

ورزش كنید: اندامتان را روی فرم نگه دارید، چرا كه ذهن وروح شما هم سلامت می ماند. نیازی نیست كه ورزش های سنگین انجام بدهید. تنها كافی است كاری را انجام بدهید كه از آن لذت می برید.

بیرون بریزید: هر چیزی را كه در خانه بلااستفاده مانده یا رنگ و رو رفته است، دور بریزید و خانه ی خود را آشغالی نکنید.

مانند افراد مطرح الگوی دیگران باشید: اگر آنها توانستند این كار را بكنند شما هم حتماً می توانید.

به خرید بروید: با فرزندانتان به خرید بروید. ممكن است در این میان مغازه ای را برای خرید پیدا كنید كه تا به حال به آنجا نرفته باشید.

مطمئن باشید كه برای سرگرمی چیزهایی دارید: زیاد بخندید تا سرزنده و شاداب باشید و جوانتر به نظر بیایید.
طبقه بندی: آموزش تناسب اندام،  آموزش آرایش صورت و مو، 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 3 آذر 1388 توسط بانو ایرانی | نظرات ()
درباره وبلاگ
موضوعات
مطالب اخیر
آرشیو مطالب
نویسندگان
پیوند ها
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :