تبلیغات
بانوی ایرانی - 5 نكته جهانی برای انتخاب همسر
بانوی ایرانی

نكات زیر براى مردانى در نظر گرفته شده است كه شرایط روحى و عملى براى ازدواج را دارندو در آستانه بزرگترین انتخاب زندگى قرار دارند.

1.دخترى را انتخاب كنید كه مادرش به نظرتان شایسته و كامل مى آید . مادر ها‌ آینه فرداى دخترانشان هستند . دخترى كه مادری مقبولو شایسته دارد گزینه بسیار مناسبی است .

2.اندكى مهارت خانه دارى یا پخت پز شما را گزینه مناسبى براى منتخب شدن میكند .این را بدانید كه دیگر دوره تحكم تمام شده و مشاركت حرف اول را مى زند.كمى مهارت خانه دارى و آشپزى براى دوران مجردى تان هم خوب است .

3. زنى را برگزینید كه اندامى متناسب با شما دارد . البته زنانى كه سیگارى هستند و به خاطر آن لاغر و متناسب مانده اند گزینه ها‌ى مناسبی برای ازدواج نیستند چرا كه به محض ترك این عادات همه تناسب خود را از دست مى دهند.

4. در قدم ها‌ى اول آشنایى خیلى دست و دل بازی ها‌ى بی حد وحصر به خرج ندهید چرا كه بعضى از این موارد غیر ضرورى است. همه ما براى بدست آوردن پول تلاش مى كنیم و باید قدر آن را بدانیم . نه خسیس باش و نه ولخرج..!

5. این را بدانید كه همسر خود را نمی‌توانید در یك مكان عمومى بیابید . ضرب المثلى هست كه مى گوید:" همسرت را در استخر پیدا نمیكنی . "بهترین مكان ها‌ براى یافتن همسر مناسب محل كار و آشنایى از طریق دوستان شفیق و خانواده و در دانشگاه صورت مى گیرد.
طبقه بندی: چگونه به دنیای درونی مردان آگاهی یابیم !، 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 28 آبان 1388 توسط بانو ایرانی | نظرات ()
درباره وبلاگ
موضوعات
مطالب اخیر
آرشیو مطالب
نویسندگان
پیوند ها
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :